loading

Barselona Turu

| Kesin Kalkış
Sömestr Özel Barselona Turu

Barselona Turu

Son 10 Kişi
EURO 499,00
EURO 349,00 / Kişi Başı
3 Gece 4 Gün
Uçaklı
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

1.GÜN İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) - BARSELONA (FLAMENCO)
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Havayolları kontuarından yapacağınız bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC1091 sefer sayılı uçağı ile saat 10:10'da Barselona'ya uçuş. Yerel saate göre 11:35'de Barselona’ya varışımızın ardından, alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu için hareket. Turumuz esnasında; Marina, Colombus Sokağı, Ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, La Sagrada Familia, Olimpiyat Stadı, Eski Boğa Güreş Arenası, Sant Jordi Spor Salonu, İspanya ve Catalunya Meydanı, La Ramblas Caddesi ve Calatrava Kulesi görülecek yerlerdendir. Ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz İspanyol dansları ve müziği eşliğinde gerçekleşecek ekstra Flamenco Gecesi turuna katılabilirler. Ardından otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.


2.GÜN BARSELONA (GIRONA & FIGUERAS - DALI MÜZESİ)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Girona & Figueras (Dali Müzesi) turuna katılabilirler. Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları, Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek bizi geçmişe götürecek. Ünlü Jewish Meydanı, El Call görüldükten sonra, Figueras şehrinde sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği, Dali Müzesi geziyoruz. Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasının ayrıcalıklarına götürecektir. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.


3.GÜN BARSELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL & GOTIK MAHALLE)
Sabah kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle turu düzenlenecektir. UNESCO tarafından koruma altına alınmış, Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı ve 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da, İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN BARSELONA - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Barselona Havalimanı'na hareket. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC1092 tarifeli seferi ile saat 12:35'de İstanbul’a hareket. Yerel saate göre 18:05’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar