loading

Büyük İtalya Turu

| Kesin Kalkış

Büyük İtalya Turu

Son 10 Kişi
EURO 649,00
EURO 549,00 / Kişi Başı
7 Gece 8 Gün
Uçaklı
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

1. GÜN - İSTANBUL - NAPOLİ (POMPEI)
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Prontotour yetkilileriyle saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1879 sayılı seferi ile saat 08:35'de Napoli'ye hareket. Yerel saate göre 08:55'de Napoli'ye varışımızın ardından yapılacak panoramik Napoli şehir turunda Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu yapılacaktır.Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN NAPOLİ - ROMA (YEMEKLİ ROMA GECE TURU)
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Başkent Roma'ya.Varışımızın ardından panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında,Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso,Circus Maximus görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


3.GÜN ROMA (DAĞ KÖYLERİ TURU)
Sabah kahvaltı sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Dağ Köyleri turumuza katılabilirler. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


4.GÜN ROMA – FLORANSA - MONTECATINI
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket.Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi Montecatini otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.


5.GÜN MONTECATINI (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)
Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden olan Siena,Pisa ve San Gimignano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme Montecatini'deki otelimizde.


6.GÜN FLORANSA - VENEDİK (FERRARA) (GONDOL TURU)
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket.Misafirlerimiz yol üzeri extra olarak düzenlenecek olan Ferrera Turu’na katılabilirler.Katılım sağlamayan misafirlerimiz rehberimizin belirleyeceği yerlerden tur bitimi alınacaktır. Venedik'ten hareketimizin ardından Emiglio Romagna Bölgesi'nin Po Nehri'nin hemen bitişiğine kurulmuş olan, otantik meydanları ve sokaklarıyla; kalesi ve katedrali ile göz kamaştıran ve tüm sur içiyle UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan özel bir şehri,Ferrara'yı gezmek üzere duruyoruz.Ferrara gezimizin ardından Floransa için yola çıkıyoruzVarışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Gondol Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme Montecatini otelimizde.

 

7.GÜN - VENEDİK - BERGAMO - (MILANO ve COMO GÖLÜ)
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Bergamo'ya hareket.Bergamo'ya varışımızın ardından otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano & Como Gölü Turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasının ardından serbest zaman.Geceleme otelimizde.


8.GÜN BERGAMO - MİLANO - İSTANBUL (VERONA TURU)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Verona Turu'na katılabilirler.Tur bitiminde Milano havalimanına transfer. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1876 sayılı seferi ile saat 18:55'de İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 23:45'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar