loading

Dubai Turu | Fly Dubai Havayolları İle

| Kesin Kalkış
Fly Dubai Havayolları | 3 Gece 4 Gün Dubai | Yarım Pansiyon ve Ekstra Turlar Dahil

Dubai Turu | Fly Dubai Havayolları İle

Son 10 Kişi
499,00 / Kişi Başı
İstanbul - Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇAK
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

1.Gün: İstanbul – Dubai

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan bir önceki akşam saat 21:00 itibarı ile gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ile 00:05 ‘te Dubai ‘ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile sabah 05:10 ‘da Dubai ‘ye varışımız sonrasında lokal restoranda kahvaltı için verilecek serbest zamanın ardından Dubai Şaheserleri Turu ‘nu düzenliyoruz (Öğle Yemeği Dahil). Turumuza ilk olarak Sheikh Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan ‘’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai ‘nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah ‘ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir. Dubai Şaheserleri Turu bitiminde lokal restoranda ya da konaklayacağınız otelde sunulabilecek öğle yemeği ardından otelinizde dinlenmek üzere serbest zaman.  

 

2.Gün: Dubai

Sabah kahvaltısı sonrasında rehberimizin belirleyeceği saate kadar sunulacak serbest zaman ardından Dubai Fenomenleri Turu (Öğle yemeği dahil) programımızı düzenliyoruz. Turumuza Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall ziyaretimiz ile başlıyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show ‘u izledikten sonra 828 metre yüksekliği ile Dünya ‘nın en yüksek yapısı olan Burj Khalifa ’yı panoramik olarak görecek ve serbest zaman sunacağız. Konaklama tercih edeceğiniz otelinizde.

 

3.Gün: Dubai

Sabah kahvaltısı ardından deniz & kum & güneş veya alışveriş için serbest zaman. Öğleden sonra otelimizim lobisinde buluşarak Çöl Safari Turu (BBQ & Akşam Yemeği ve Soft içecekler dahil) için hareket edeceğiz. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

 

4.Gün: Dubai – İstanbul

Sabah kahvaltısı ve otelden çıkış işlemleri ardından alışveriş ve diğer kişisel aktiviteler veya deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilmeniz için serbest zaman sunuyoruz.  İstanbul'a dönüş uçuş saatimize bağlı olarak yerel acente yetkilisinin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bagaj teslim, check-in, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Flydubai Hava Yolları ile 18:55 ‘de İstanbul ‘a hareket ediyoruz. TSİ 23:00 ‘de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı‘na varış ve turumuzun sonu.

 

 

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar